Nasza historia

Zmieńmy sposób

Zarządzania firmą

Specjalności

Dostarczanie jakości to znacznie więcej niż efekt końcowy projektu dla Strong Media, jest ona zakorzeniona w naszej działalności oraz dostarczanych przez nas produktach i usługach.

Obsługa klienta

Oferujemy wsparcie przez cały proces budowy, a także po dostarczeniu projektu. Nasz zespół specjalistów jest dostępny 7 dni w tygodniu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Web Design

Oferujemy usługi projektowania stron internetowych z dodatkową iskrą kreatywności. Nasz utalentowany i kreatywny zespół zajmujący się projektowaniem stron internetowych będzie współpracował z Tobą, aby stworzyć witrynę, która doskonale podsumuje Twoją markę, świetnie wygląda i ma dużą użyteczność i funkcjonalność.

Marketing

Skuteczna reklama i marketing są podstawą sukcesu marki. Strong Media to jedna z wiodących agencji kreatywnych i brandingowych w Polsce, która oferuje usługi reklamowe i marketingowe w celu wspierania Twojej marki.

Sklepy internetowe

Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność o ugruntowanej pozycji, czy rozwijający się sklep eCommerce, optymalizacja witryny w celu zwiększenia ruchu o wysokiej jakości i maksymalizacji potencjału zarobkowego powinna stanowić podstawę każdej strategii marketingowej.

Grafika

Kreatywność jest siłą napędową wszystkiego, co robimy i kochamy to. Nasze kreatywne myślenie wpływa na zachowania ludzi i zmienia ich życie.

Applications

Whether its a Diabetes Risk Assessment Tool or patient safety and improvement system, we have all the expertise you’ll need.

Przygotuj się, aby się wyróżnić.

Twórz treści, które uwielbiają Twoi odbiorcy.

Pokaż jak to zrobić

Kariera

Obecnie szukamy kilku nowych projektantów - jeśli jesteś pracownikiem z pasją i uważasz, że masz to, czego potrzeba, prześlij swoje CV i kilka informacji o sobie.

Front - End Developer
Zdalnie
Back - End Developer
Zdalnie
Specjalista SEO
Zdalnie
Menadżer Social Media
Zdalnie